ДТ РАБОТИЛНИЦА

Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете член! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавяте свои собствени теми и публикации, както и да се свързвате с други членове чрез вашата лична пощенска кутия!

  • Здравейте, майстори на заваряването, кодирането и автомобилните технологии!

    Аз съм Тони Ангелчовски, създател на dtgarage.eu - вашата нова дигитална работилница. С визията за място, където можем да обменяме идеи, да се обучаваме и да растем заедно, dtgarage.eu събира любители и професионалисти от света на заваряването, автомобилите, IT и уеб кодирането.

    В dtgarage.eu, ние сме общност, която е готова да помага и подкрепя всеки свой член. Ние вярваме, че всеки от нас може да допринесе за развитието на тази платформа, независимо дали е професионалист или ентусиаст.

    Само една стъпка ви дели от това да станете част от нашата общност - регистрацията. Регистрирайте се сега и открийте света на dtgarage.eu - мястото, където можем да създаваме и растем заедно.

    Приключението започва тук. Добре дошли в DTGARAGE.EU!

продадено ПРОДАДЕН-Продавам Yamaha Xt 660R

Status
Не е отворено за допълнителни отговори.

mitko

Administrator
Staff member

Продавам Yamaha Xt 660R


  • Дата на производство юли 2004г.
  • Тип двигател Бензинов
  • Мощност 48 к.с.
  • Кубатура 660 куб.см
  • Вид двигател 4 тактов
  • Вид охлаждане Водно
  • Скоростна кутия Ръчна
  • Ендуро
  • Пробег 78229 км
  • Цвят Син
Други
С регистрация
• Сервизна книжка
Екстериор
• LED фарове
• Предно стъкло
Защита
• Имобилайзер

Мотора е в много добро състояние. Има нови оригинални лепенки на Yamaha, стойка за телефон със зарядно, сменени са предна и задна крушка с ЛЕД. Има спортна генерация ( давам и оригиналната ). Ревизирани са коловете, оригинална свещ и накладките имат много живот сменял съм ги с ТRW. Изключително здрав мотор, реални километри с пълна сервизна история аз съм втори собственик (внос от Италия ). Мотора има преглед до Октомври 2024г. Платен е данъка за 2023г.
За повече информация на посочения телефон, за бартери не се обаждайте. Коментар на цената само при среща и сериозен купувач.

Цена: 7100 лв.

viber_изображение_2023-03-21_18-57-03-354.jpg

 
Last edited by a moderator:
Status
Не е отворено за допълнителни отговори.
Top Bottom